TA KONTAKT

Ta kontakt dersom du har behov for ledende kompetanse innen produktutvikling, rør- og platebearbeiding, maskinering eller overflatebehandling.

KONTAKTPERSONER

Karl Inge Rekdal

Adm. Direktør

+47 91 31 53 84 

karl.inge@sykkylvenstal.no

  • Grey LinkedIn Icon

Lars Skog
 

Fabrikksjef

+47 91 71 29 29 

lars@sykkylvenstal.no

  • Grey LinkedIn Icon

Hallgeir Tandstad

Økonomi og Adm. Sjef

+47 41 62 28 16

hallgeir@sykkylvenstal.no

Karl André Tafjord

Teamleder Produktutvikling

+47 93 06 62 30

karl.andre@sykkylvenstal.no

  • Grey LinkedIn Icon

Bjørnar Tusvik

Produktutvikling

+47 92 07 00 09 

bjornar@sykkylvenstal.no

Kjell Arild Skogvold

Ekspedisjon

+47 48 09 78 80

kjell.arild@sykkylvenstal.no

Inger Sjøli

Markedsansvarlig

+47 91 19 40 08

inger@sykkylvenstal.no

  • Grey LinkedIn Icon

Ranveig Mari Fagerli

Eksporsjef

+47 48 26 92 75

ranveig-mari@sykkylvenstal.no

  • Grey LinkedIn Icon

Oddgeir Melseth

Driftssjef

+47 91 67 54 00

oddgeir@sykkylvenstal.no

  • Grey LinkedIn Icon

Sykkylven Stål AS

Vikøyra Industriområde 6

6230 Sykkylven

Norge

Telefon:

+47 70 25 54 70

  • Facebook Ikon Sykkylven Stål AS
  • LinkedIn Ikon Sykkylven Stål AS
  • Instagram Ikon Kontraktsmobel.no
  • Instagram Ikon Dyfosit